Jesteś tutaj: opieka-medcorp.pl > Kuchenne porady > Miód

Jakie zalety ma vilcacora?

Vilcacora to kolejna tajemnicza roślina, która niesie za sobą zdrowie i która pochodzi z odległych rejonów świata, bo aż z Ameryki Południowej. W stanie naturalnym jest to zdrewniałe pnącze, którego kora jest bardzo cennym środkiem leczniczym.
Główną zaletą niezwykłej rośliny jest zawartość dużej liczny alkaloidów. Dzięki nim w prosty sposób można poprawić zdrowie, a przede wszystkim wesprzeć układ immunologiczny. Jest to niezwykle ważne nie tylko dlatego, aby ustrzec się od grypy czy przeziębienia. Zdrowy układ immunologiczny pozwala na zmniejszenie ryzyka zachorowania na choroby nowotworowe. Można stosować ją profilaktycznie, jako napar lub jako pomoc przy tradycyjnej terapii.
Według najnowszych badań osoby, które w czasie terapii stosowały również napary z vilcacory skutecznie wzmacniały odporność i łatwiej przechodziły leczenie, nie były tak osłabione, jak mogło się zdarzyć, jak również nie były narażone na dodatkowe choroby. Vilcacora wpływa również na wygląd ciała, wzmacniając skórę, włosy i paznokcie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.