Jesteś tutaj: opieka-medcorp.pl > Gadżety > Kubki na napoje

Mata na podłogę

Zazwyczaj na podłodze układa się panele, wykładzinę, dywan. Są to oczywiście sprawdzone, ciekawe elementy, które dostosowuje się do wyposażenia całego wnętrza pokoju, jednak nie jedyna możliwość. Równie ciekawie prezentują się maty na podłogę zaczerpnięte z kultury azjatyckiej oraz często ekologiczne, ponieważ wykonane tylko z naturalnych elementów.
W polskich mieszkaniach i domach matami trudno jest wyłożyć całe pomieszczenie. Warto skupić się na fragmencie pokoju, najlepiej sypialni i mieć swoje własne miejsce do odpoczynki i relaksu.
Mata wymaga, żeby chodzić na niej boso lub w skarpetkach, w przeciwnym razie szybko zostanie zniszczona. Zachęca to do krótkich ćwiczeń na macie, zwłaszcza jogi, co jest zgodne z zasadą codziennego relaksu. Ćwicząc na macie, można poczuć się, jak w japońskim tradycyjnym pomieszczeniu i zrelaksować się w oderwaniu od rzeczywistości. Jest to niezwykle istotne dla zdrowia psychicznego i fizycznego, więc nie warto oszczędzać na przygotowaniu takiego miejsca dla siebie. Źródło: http://zdrowytryb.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.