Jesteś tutaj: opieka-medcorp.pl > Zdrowe produkty > Dzika róża

Wojna herbat

Wybór herbat jest bardzo duży, więc nic dziwnego, że od czasu do czasu pojawiają się poważne dyskusje na temat tego, która jest lepsza, a która gorsza. Bitwa zazwyczaj rozgrywa się pomiędzy herbatą czarną, czerwoną i zieloną. Wszystkie trzy są lubiane, chociaż zwolennicy jednej, często degradują pozostałe.
Trzeba przyznać, że każda z herbat ma swoje zalety, więc mówienie, że jest całkowicie niedobra, nie jest zgodne z prawdą.
Czarna herbata jest bardzo pobudzająca, choć faktycznie należy jej pić najmniej, w porównaniu z zieloną i czerwoną. Jednak doskonale pobudza, jak również nadaje się do łagodzenia dyskomfortu spowodowanego problemami żołądkowymi.
Zielona herbata przydaje się szczególnie podczas odchudzania, ponieważ pozwala spalać nadprogramowe kalorie. Samo picie zielonej herbaty nie odchudzi, ale może wspomóc. Z kolei czerwona herbata łagodzi wzdęcia, zgagę i pomaga w wypróżnianiu się, dlatego znacząco poprawia stan układu zdrowotnego. Najlepiej znaleźć równowagę w wyborze herbaty i popijać od czasu do czasu każdą z nich.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.