Jesteś tutaj: opieka-medcorp.pl > Odchudzanie > Wyznaczaj sobie cele

Zegarek dla zapalonego rowerzysty

W zdrowym stylu życia niezwykle ważna jest aktywność fizyczna. Szczególnie lubiana jest jazda na rowerze, co wymaga dobrego roweru oraz przydatnych gadżetów. Rower powinien być solidny i dostosowany do miejsc, w których się jeździ. Dla niektórych wystarczający będzie rower miejski, dla innych górski.
Niezależnie od rodzaju roweru można połączyć z nim ciekawy gadżet – zegarek. Pozwala on na bieżące monitorowanie jazdy lub treningu rowerowego. Pokazuje nie tylko prędkość, z jaką się jedzie, lecz również tętno oraz liczbę obrotów pedałami. Bywa to bardzo przydatną informacją. Co istotne zegarek jest zakładany na rękę. Zapewnia to wygodę oraz bardzo dokładne dane.
Dodatkowo jest on łatwy w obsłudze, ponieważ wystarczy jeden przycisk i gotowe. Nie ma większej ilości elementów, a manewry odbywają się na czytelnym menu, w górę, w dół oraz na boki. Zegarek taki przydaje się przede wszystkim osobom, które jazdę na rowerze traktują nie tylko jako hobby, lecz również jako trening mający poprawić kondycję, a nawet udział w amatorskich maratonach rowerowych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.