Jesteś tutaj: opieka-medcorp.pl > Zdrowie, napoje i produkty > Napar z siemienia lnianego

Zszywanie bez zszywek

Zszywanie papierów bywa niezbędne, nie da się ukryć. Zazwyczaj potrzebne są do tego metalowe zszywki w zszywaczu. Okazuje się jednak, że nie zawsze, ponieważ nowe produkty potrafią sobie z tym poradzić. Można zszywać bez zszywek. Gadżetem, który na to pozwala jest zszywacz w kształcie pandy zwany Ecostapler, gdyż jest produktem ekologicznym, ułatwiającym wykonywanie prac biurowych.
Powstał z myślą o zaoszczędzeniu metalu. Wydaje się, że niewielka zszywka to niewiele i w porównaniu z wielkimi, stalowymi konstrukcjami to nic, jednak nie do końca. Jak się okazało, gdyby każdy obywatel oszczędził 1 zszywkę dziennie, okazałoby się, że w ciągu roku zostały zaoszczędzone aż 72 tony metalu. Jest to imponująca liczba i warto przemyśleć zaopatrzenie się w taki gadżet na własne biurko lub do użytku domowego.
Zszywacz bez zszywek łączy karki poprzez cięcie i złożenie je w jedno, aby nie oderwały się od siebie. Sam brak zszywki to zaleta, drugą jest, że cięcie wygląda znacznie estetyczniej i wygodniej prezentuje się tak złączone papiery.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby komentować.